Jaunumi Jūsu e-pastā
Uzzini jaunumus pirmais un saņem tos tieši savā e-pastā:

* E-pasts:

Vārds:

Par mums

Nebijusi iespēja

SIA  dāvā Jums Latvijā vēl nebijušu iespēju – esam atvēruši interneta veikalu, lai piedāvātu vecākiem iespēju iegādāties rotaļlietas par daudz zemāku cenu kā veikalos. Atlaide precēm piemērota to maznozīmīgu bojājumu dēļ – bojāts iepakojums, nelielas vizuālas nepilnības, nedarbojas kāda no rotaļlietas elektroniskajām funkcijām un tamlīdzīgi. Katrai no mūsu veikalā piedāvātajām rotaļlietām ir savs stāsts, kāpēc tā tika marķēta kā “nederīga”, un tai bija liegts gozēties veikalu plauktos, taču ikkatra no tām ilgojas izdzirdēt rotaļlietai tik nozīmīgos vārdus: “Ejam spēlēties!”

Visiem vecākiem pats svarīgākais ir, lai viņu bērni būtu laimīgi, un lielākoties pat mazs nieciņš, jauna spēļu manta sagādā mazajam milzīgu prieku.

 

Zemas cenas

Uzskatām, ka cenas, kas par rotaļlietām jāmaksā veikalos, bieži ir neadekvāti augstas, turklāt ļoti bieži nākas maksāt „par zīmolu” – pazīstamu nosaukumu, skaistu iepakojumu un citām gala patērētājam maznozīmīgām lietām. Mēs piedāvājam Jums iespēju iegādāties kārotās mantas lētāk.

Sava virtuālā veikaliņa plauktus plānojam papildināt regulāri, taču mūsu preces lielākoties būs pieejamas vienā vai divos eksemplāros, tādēļ iesakām Jums ienākt pie mums biežāk, lai nepalaistu garām lieliskus jaunumus!

 

Kur apskatīties un iegādāties?

Preces var apskatīt un iegādāties pie mums, iepriekš sazvanoties un vienojoties par laiku, pa tālruni 29175167.

Un, protams, mūsu internetveikalā!

 

Ar cieņu,
www.ejamspeleties.lv kolektīvs