Rakstu tēmas
Jaunumi Jūsu e-pastā
Uzzini jaunumus pirmais un saņem tos tieši savā e-pastā:

* E-pasts:

Vārds:

5 padomi topošajām māmiņām, pirmo mazuli gaidot - 2. trimestris

Autors Ejam Spēlēties 05.09.2014 0 komentāri Padomi,

Otrais trimestris

1. Pazūdi - patiešām!

Dari lietas, kas liek Tev justies labi un brīvi - vai tas ir laiks kopā ar otru pusīti, ar draugiem vai vienatnē.. Pazūdi no ikdienas steigas un izbaudi mieru! 

2. Izdari galvenos punktus "darāmo lietu sarakstā".

Iekārto bērnistabu vai vismaz izdomā, kā to iekārtosi un atrodi, kur nopirkt vēlamo, ja nepieciešams pasūtīt ratus vai mēbeles, dari to tagad, neatliec visu uz pēdējo trimestri, pabeidz dažādus projektus un iesāktus darbiņus mājās, pirms Tevi pārņēmis trešā trimestra nogurums. 

3. Apmeklē grūtnieču vingrošanas nodarbības.

Īpaši topošajām māmiņām ieteicamas ir jogas nodarbības, jo tā padara Tevi spēcīgāku, kas noderēs dzemdībās, kā arī palīdz uzlabot lokanību, veiklību, līdzsvaru un stāju.

4. Daudz guli (un pieraksti savus trakos sapņus!).

Gulēšana 2. trimestrī daudzām grūtniecēm ir iecienīta nodarbošanās - uz tualeti vairs nav jāstaigā tik bieži kā 1. trimestrī , un puncis vēl nav tik liels, lai traucētu gulēt. Un trakie sapņi grūtniecības laikā.. pieraksti tos un, ja vien tie nav pārāk dīvaini, izstāsti tos arī citiem, jo lielākoties šie sapņi ir līdz asarām smieklīgi.

5. Atgriežamies pie apģērba grūtniecēm.

Šis ir īstais laiks papildināt garderobi - ja iespējams, aizņemies apģērbu no draudzenēm vai iegādājies to lietotu, pataupi naudu vienai īpaši skaistai apģērba kārtai, ko vilkt īpašos brīžos, piemēram, uz fotosesiju. Dažkārt grūtnieču apģērbu var atrast arī uz atlaidēm, izmanto šādu iespēju. Nav vērts ieguldīt milzu naudu apģērbā, kas būs nepieciešams vien pāris mēnešus!