Rakstu tēmas
Jaunumi Jūsu e-pastā
Uzzini jaunumus pirmais un saņem tos tieši savā e-pastā:

* E-pasts:

Vārds:

Tava mazuļa drošībai!

Autors Ejam Spēlēties 13.11.2014 0 komentāri Jaunumi,

Vai Taviem mazajiem jau ir iegādātas atstarojošās vestes? Maniem nu jau ir!

Vai zināji, ka, pārvietojoties ārpus apdzīvotām vietām dienas tumšajā laikā, obligāti jālieto atstarojošā veste? Vairs nepietiek ar atstarotājiem, kas iestrādāti apģērbā.

No autovadītāja viedokļa varu apgalvot, ka cilvēks, kurš apģērbis atstarojošo vesti, uz ceļa tumšajā laikā ir redzams daudz labāk kā tas, kurš piekāris parastu atstarotāju, atstarojošo lentu vai kura drēbes aprīkotas ar dažām atstarojošā materiāla elementiem. 

Paši dzīvojam ārpus apdzīvotas vietas, un gandrīz katru vakaru, braucot mājās, redzam pa ceļa malu pārvietojamies "neredzamos" cilvēciņus, bieži ar tikpat neredzamiem bērniņiem pie rokas.  Lai padarītu mūsu dzīvi kaut nedaudz drošāku un nevairotu jau tā briesmīgo šī rudens ceļa satiksmes negadījumu statistiku, piedāvājam iegādāties atstarojošās vestes bērniem! 

Pašlaik veikalā pieejamas tikai viena izmēra vestes bērniem augumā līdz 140 cm. Vestēm ir īpaši platas atstarojošās lentas - 2 horizontālas visapkārt vestei, 2 vertikālas no vidukļa uz augšu pāri pleciem. Pati vestīte ir dzeltenā krāsā, tumsā Tavs mazulis, apģērbis šo vestīti, būs īpaši viegli pamanāms autobraucējiem!

Rūpēsimies par savu mazuļu drošību!

~Baiba~